Forum Mei Jennifer Strona G³ówna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Strach przed tym pająkiem jest całkowicie nieuzasadniony -

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Sro Mar 26, 2014 05:13    Temat postu: Strach przed tym pajÄ…kiem jest caÅ‚kowicie nieuzasadniony - Odpowiedz z cytatem

Bezsennośc u mnie zaczeła sie grudniu czyli trwa pół roku. ogloszenia towarzyskie unieważnienie ślubu dostaje tylko ta strona, która wniosła pozew- przecież jeżeli małżeństwo zostało zawarte nieważnie-to jest to zasadne dla obu stron-przecież do zawarcia małżeństwa potrzebne są dwie osoby
Uwazaj na siebie.
Kosmetyczka moze wyciąć ci pasek paznokcia, ale jeżeli nie masz stanu zapalnego - dzikiego mięsa i jezeli nic nie wycieka, bo wtedy paznokiec bedzie ci wrastal.
Pozdrowionka
mój mail:mirra@onet.pl
Urban Cookie Colective
Tylko, że okres już pare dni mi się spóźnia, niby mam objawy jak przed @ ale nadal jej nie mam.

Jest wiele za i przeciw, każdy niech wybierze coś dla siebie. seks oferty Buziaki

Noszę kolczyka z tytanu, trochę dłuższego i już nawet z małymi kuleczkami żeby był troszkę lżejszy. 21 Airscape - Sosei (F&W Remix) To fajnie. www.lujaklubanska.fotka.pl jak jestes taka madra??? seks oferty
powiedz jak sie czujesz, mnie bardzo kopią aż nie mogę spać....i wogóle jak sie przygotowujecie.....Serdecznie pozdrawiam mam następujące wyniki (test z metoclopramidem): Pewnego dnia postanowiłam iśc do GINA ,żeby mi powiedział mi co ewentualnie moze byc przyczyną braku ciązy...Poleciła zrobić USG W 14 dc aby zobaczyć czy mam owulację,okazało się ,że nie mam,mój pęcherzyk jest za mały..Stwierdziła,że przyczyną może być zbyt wysoka prolaktyna...Wysłała mnie na badanie prolaktyny No i się okazało,że moja prolaktyna wynosi 33,77.Od razu przepisała mi bromocorn,po pół tabletki,który bardzo dobrze toleruję.Od 21 dc luteinę i od 3 dc CLO.5 dc zbadałam znó prolaktynę i wyszło że mam 8,2 Bardzo się cieszę,ze po miesiącu brania tak ładnie mi spadła,a w czwartek znów idę na USG,aby zobaczyć czy mój pęcherzyk pięknie dojrzał i będzie owulacja Trzymajcie kciuki! tak,MNIE te nogi k**wa zachwycaja Konsekwencją jest złe samopoczucie lub poważna choroba, na którą nikt nie może nam pomóc. Patrz się swoich - a samoistnie niestety nie urosły - bo od momentu jak zażywam Diane 35 powiększyły sie o 2 rozmiary - zreszta po co mam ci coś mówić jak i tak powiesz że ty mas zracje i nikt inny . Ja rodziłam już jakiś czas temu, w PSK, poród wyglądał super na eko sali, wszyscy byli mili i pomocni, jednak już po porodzie warunki są gorsze, bo jeśli chodzi o opieke w trakcie to perfekcyjna...jednak pobyt z dzidzia w szpitalu to okropność-radź sobie sama!!!!
:/ Niestety nie potrafią się bawić razem.
itp (nie wiem jak to by wyjaśnić, żeby było dobrze...
co to będzie, co to będzie
czy to ze znajdujÄ… sie na szyji i twarzy stanowi jakÄ…s przeszkodÄ™???
wyluzuj troche bo dostaniesz zawalu przykro nam slyszec o twoich przyajciolkach, mam nadzieje, ze przejrza na oczy i jakos im sie ulozy w zyciu z innymi facetami.
Jestem ciekawa jak przeżyję, na razie bardziej boję się wstępu, bo ostatnio zaniedbałam się totalnie, a tu warzywka i owowce.
9.The Veronicas - Heavily Broken
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Sro Mar 26, 2014 05:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Mei Jennifer  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group