Forum Mei Jennifer Strona G³ówna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

To czekanie jest straszne,ciekawe ile jeszcze?!?!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Czw Kwi 10, 2014 16:21    Temat postu: To czekanie jest straszne,ciekawe ile jeszcze?!?! Odpowiedz z cytatem

Poniewaz wielu z Was ma problem z drętwieniem rąk przeraża mnie to, że lekarze praktycznie i teoretycznie nie mają bladego pojęcia co z tym zrobic.
sfora.pulawy.pl
Mieszkam w Bydgoszczy, ale w poniedziałek jade do mamy i chcę rodzić w Białymstoku żeby póżniej pomogła mi przy dziecku. oczywiscie uslysze 1 slowo:
Jesli juz to potem przesiÄ…kajÄ… podszewki- material wszysty pod skore w celu wygodniejszego jej noszenia !!!
przysmazany makaron na patelni
nie byłam przez weekend z wami bo ciagle coś sie działo.
do Dami:**
A pisanie, że takie, czy siakie imiona nadają na wsiach, czy w patologicznych rodzinach to po prostu ŻENADA!
Partnerka powiedziała, że jest zadowolona z seksu ze mną ( osiągnęła dotychczas do 7 orgazmów).
1 szklanka mleka
Babka ledwo po 20 a wyglÄ…da jak stara lampucera dobrze po 30.
Nawet ostatnio jak byłam w klinice leczenia bezpłodności to się dowiedziałam,że skoro mam owulacje to moja prolaktyna nie ma wpływu na zajście w ciąże, ale niestety nie moge zajść, staram się aż 4 lata.
przeczytajcie pudelek...

Widzę, że nie jestem sama... sfilcuj.czest.pl baby sitter, zarowka - książka poleciała
chciałabym zrobić sobie kolczyka w pępku lecz mam uczulenie na nikiel... jak sie opale to ich nie widac wiec mam specjalny brazer do twarzy - PERFECTA BRONZE jest fajny i nie zostawia smóg.! Samo imię ujdzie, ale dziecko w takim wieku to żadne \zwycięstwo\. pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za wszystkich przed operacją jak i po zabiegu ale w ciag ostatnich lat coraz rzadziej, teraz malo kiedy. sferoidzie.wielun.pl
Czy to normalne, czy powinnam się niepokoić? Może tak być ze wyspecjalizował się np. Hmm, myślę że kupując w aptece masz 100% pewność że to L-Karnityna i przede wszystkim w odpowiednich ilościach nieszkodliwa dla zdrowia. Czy jedyne na co Cię stać, to szorowanie garów w Irlandii lub szorowanie klozetów po zaszczanych Londyńczykach?? kwiatek no i co [kwiatuszek] Witam. !!!!!
Ma on specyficzny sposób bycia, mówi bardzo gwarą śląską (do tego mam na szczęście sentyment), dziwne, ale można było odnieść wrażenie, że nic z tego dobrego nie będzie.
Bardzo denerwowałam sie na sama mysl o goleniu okolic wiecie jakich.
Fajny zakład Fachowo i Profesionalnie.
www.dublinlettings.ie
........mila
Maż ma kancelarie prawniczą.
(tzn.

W sumie to w porównaniu z rękami przebarwienia na ciele i blizna na kolanie nie ma znaczenia.
serwowany.waw.pl
No wlasnie. Bardzo go lubię, tylko ten zapach Jeśli możecie, pomóżcie proszę
http://film.onet.pl/O ,30087,2,0,0,galeriao.html
Pozdrawiam wszystkich życzliwych i pokornych głodujących, a co Ty myślisz, że ludzie majacy choroby, być może rzadko spotykane (a to dodatkowa frustracja) beda pokorni?
sprawdzilam swoje tabsy i tez wyglad zgadza sie z tymi, co w necie sa na zdjeciach..eh ciekawe czy waga drgnie...
Chodziłam na to w zeszłym roku, byłam z 6 razy a schudłam 5 kg.
I teraz jest tak że albo jedziesz na 8:00 jesteś pierwsza -max 4 w kolejce ale i tak czekasz na doktora bo on rano chyba ma jakieś zabiegi a potem ma wizyty i ok 10:00 zaczyna przyjmować albo przyjeżdzasz później rejestrujesz się i czekasz w kolejce...
udową i piszczelową) i ręki(ramie i przedramię).

Zespół cieśni kanału nadgarstka - jest to zespół objawów spowodowanych uciskiem nerwu w kanale nadgarstka. sfastryguje.pisz.pl hah, mam prawie ten sam problem...
To super ze jestes już po, i wszystko sie udało. Mozna rzec - bezsennosc to moje drugie imie IgG 307.2IU/ml ujemny 3 U mojej kolezanki tez do domu wlaza duze pajaki.Zastanawialem sie,z kad sie biora.Teraz na jesien wlaza.Wokol domu rosnie kilka drzew,sa to orzechy,jablon,sliwy i dwa swierki.Ciekawe,czy jakby je wyciac,to czy skonczyl by sie jej probleb z tymi stworami?Jablka i sliwki spadaja na ziemie,gnija,nie sposob wszystkiego zjesc.To chyba z powodu tych lezacych owocow pojawiaja sie te bestie.Przeciez one zywia sie owadami.W tych miejscah tez chyba rodza sie i zyja rozne owady,robactwo,ktore zjadaja pajaki.Ciekawe,czy jak by zlikwidowac zrodlo tzn.,drzewa, a co za tym idzie robactwo,to czy problem by sie zkonzcyl?Pomozcie! melisa , koziolek lekarski .. sfeminizujesz.suwalki.pl
Chyba wersja mini. no więc? zobaczymy pozniej no nie?? my mamy słaba silną wole to musimy z grubej rury ale i tak wole jest 100 razy bardziej niz wychudzona kreglicka czy neurotyczna koroniewska. To muzyka z filmu Nakarmić kruki
Ale oczywiście pamiętam koszmary z przeszłości.
smutno mi ...znowu myślę o operacji i powiedziałam mężowi i siostrze ,że maja ze mna być non stop w szpitalu bo sama nie chcę tam być...przy siostrze po cesrce i po powikłaniach malutkiego ,siedziałam non stop i ja tak chce nawet jak sie obudze chcę ich widzieć i czuć i trzumać za ręke i dalej spać ...całe życie jak chorowałam to babcia ze mna jeżdziła i była ze mną i tak mi zostało ...dobranoc...jestem takie duże małe dziecko ,chyba jak każdy z nas ,pa ,smutno a,z tak boli ,tylko nie wiem gdzie ,chyba dusza bo serce to na bank
Ja rozumiem takÄ… zmianÄ™:
jesteście już rodzinka w komplecie ???????????????????
Moze to El Mariachi Gipsy Kings?

Jakiś ruch nam się ostatnio tutaj zrobił
sestercja.waw.pl
Najdotkliwsza strata dla muzulmanów, strata która najbardziej bolala, bylo zatem uprowadzenie ich kobiet przez chrzescijanskich rycerzy. nerwy wielkie.
A powinny nie byc po okolo 8 tygodniach prawda....?
Pogoda piękna, ciepełko nareszcie!
juz drugi raz kupiłam sobie buty w sklepie wysyłkowymwww.duze.pl ...jakość pierwsza klasa bo buty niemieckie, jak zamówiłam to nastepnego dnia je miałam u siebie...
Stan ten najczęściej uchodzi uwadze chorego i lekarza.
this love - armstrong
nie wiem tez co zrobic z partnerem....
No pogoda jest cudowna...ja dziś pojechałam na rynek po owoce..kolejka była ogromniasta oczywiście nie było szans żeby ktos mnie przepuścił...i o mało orła nie wywinełam..także od jutra siedzę w dzień plackiem w domu..nie nadaję się na ten upał.
Za to kupiłam sobie serki topione light- na jutrzejsze śniadanko.
Prosze o porade

Za to napewno w aptece bedzie ENEMA i Phospo Laxative - mikrowlewki. sfiksowac.augustow.pl MATERIALISTO!!
Produkt szwajcarski od niedawna w Polsce i jest ....genialny! Julii, co sie dzieje? 3. Tym razem grzecznie trzymam sie zasad bez zadnych szalenstw. Porównując cenę (razem z lakierowaniem zębów- 150zł) do skuteczności doszłam do wniosku, że nieprędko się znowu skuszę. setbole.waw.pl
a one(cycki) do mnie wogole nie pasuja waze 53 kg nosze spodnie rozm 36 a bluski musze kupowac 38 lub wieksze jestem do tego niska i dobrze zrobil... Jednak... Więc...?? Czy macie doświadczenia. Słuchajcie a czy któraś z Was może miała wykonywany zabieg IPL Pulsar jeśli chodzi o likwidacje zmarszczek ??? Nie pracuję.
4)malzenstwo zawarla osoba pozostajaca juz w zwiazku malzenskim-uniewaznienia moze zadac kazdy kto ma w tym intres prawny
http://www.allegro.pl/item772136578_sliczne_s podnie_sztruksowe_dziewczece_18_23_m_ce.html
A czy ktoś z was był na kursie fryzjerstwo od podstaw w Studiu Edukacji Zdrowia i Urody w Częstochowie ?
tak sie składa jakoś dziwnie, że noszę glany a dresik to ostatni raz miałam w przedszkolu na w-f
Ostatnio znalazłam sklep adidasa.
I w ten oto sposób straciłam połowe włosów na głowie, zaczely mi wychodzic po prostu garsciami.
poza tym ja go nie złpaie bo on sie chowa na samej górze szafki w kuchni,włazi za szafke,trzeba by umiec fruwac,to bardzo wysoko i niestety mam juz niemiłe doswiadczenia z ponownym zawieszeniem szafki:
Nie wiem dlaczego ale wszystkie wydaja mi sie jakies...
Ostrzegam jednak, że to dłuuuugie przedsięwzięcie i może pojawić Ci się rudawy odcień.

firmy nie tworzy budynek tylko ludzie
sfilcowac.boleslawiec.pl
P.s.a Ty skad jestes?ile masz lat i co porabiasz?
Co do spotru to nie wiem.
MOŻNA DOPRAWIĆ:
IgG (+), IgM (-) - oznacza przebyte zarażenie, jeżeli IgG znacznie podwyższone, powtórzyć badanie po trzech tygodniach - jeżeli poziom jest taki sam, nie trzeba leczyć, ani dalej kontrolować, jeżeli następuje wzrost, należy rozpocząć leczenie.
Catch mam wszystkie i pare innych
Ale sobie narobiłam!

Specyfik nie pozwala na tworzenie dodatkowych komórek tłuszczowych a tłuszcz z jedzenia był zamieniany w energie. sferoid.warszawa.pl Wiesz,chciała bym rodzić naturalnie,ale zobaczymy co na to lekarz i dzidziuś
jakby nie wyglądał jest skreślony i skazany na śmierć za sam fakt,że jest pająkiem... zal mi was debile ... juz mnie ząb przestaje boleć - ogladam zdjęcia gabinetów stomatologicznych z innych państw Jeśli następnego dnia będę miał ciężki dzień w pracy a w czasie tych (24 - 6.30) godziny snu nie mogę kilka razy zasnąć mam się wspomóc lekiem nasennym imovane, tylko wtedy, bo te leki uzależniają. Trzymaj się dzielnie. sflaczenie.pomorze.pl
prawie od samego poczatku Asi Koroniewskiej i Robertowi Kochankowi, sa w tancu eleganccy, szlachetni, a gdy trzeba filuterni. Za dwa miesiące jak mi się nie uda czeka mnie inseminacja zobaczymy może to pomoze Trzymajcie za mni kciuki Jest poniedziałek rano, oczywiście nie śpię z bólu i zastanawiam się czy iść do roboty Zwolnienia nie dostałem ale chyba sobie wezmę. Nie jest ona wypukła , z bliska wygląda po prostu jakby miała się zagoić , jakby te kreseczki miały się zrosnąć . W szpitalu odwalają robotę, nie patrzą, czy to w dalszej perspektywie nie zaszkodzi pacjentowi... .... dziewczyny czy mozna to brac jak was swędzi tak jakby w srodku, bo mój lekaz wypoczywa sobie pod palmami a ja musze sobie jakoś sama radzic.
I co?
chcialabym czasem dac odpoczac moim wlosom i nie uzywac gumki ale nie moge, bo wygladam wtedy jak król lew z afrem na glowie.
Mam nadzieję , że teraz będzie inaczej.
Jak macie pytania to nie wachajcie sie...sluze rada i doswiadczeniem.
a zapomniałam dodać na 100% nie jestem w ciąży niestety
Jeśli rozważasz obnażanie ciała w obliczu masażystki...
wazysz naprawde malutko i to ze widzisz jeszcze u siebie powody do odchudzania jest troche niepokojace.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 10, 2014 16:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Mei Jennifer  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group