Forum Mei Jennifer Strona Gwna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Grzyba dalej nie mam po Gynazolu, bo robiłam badanie( a bę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Gwna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Skd: Denmark

PostWysany: Czw Mar 20, 2014 12:40    Temat postu: Grzyba dalej nie mam po Gynazolu, bo robiłam badanie( a bę Odpowiedz z cytatem

Poza tym dobrze, meczy wchodzenie wysoko w gore po schodach, ale dlugie spacery nadal sprawiaja przyjemnosc. seks ogłoszenia co z tego ze masz tak duze uda, brzuch czy ramiona, rownie wazna jest delikatnosc skory, zadbanie, depilacja itd...stosuj peelingi, mleczka, dopieszczaj siebie, pokochaj siebie bo jestes warta tyle samo co kolezanki-wieszaki.
a ja....
Aż się rozpłakałam....
albo jesz za dużo albo za mało ćwiczysz, 3 tygodnie to bardzo dużo czasu, dość dużó na przestawienie metabolizmu na spalanie
posłuchaj sobie jej wycia sprzed lat 10-ciu i wmawiaj mi dalej, że sie nie uczyła
One nie zdaja sobie sprawy jaki to koszmar!!

Droga Regine portal społecznościowy TERAZM MAM ŚLICZNE, BARDZO NAWILŻONE LOKI..

Może tu będzie inaczej, chociaż jedni mówią, że to jest to samo. A wie ze na ciebie moze liczyc. Patrzylam na niego jaki jest slodki i malutki. Witam wszystkich. Nie doszukujcie się zatem WSZLKIEGO ZŁA CAŁEGO ODCHUDZANIA TYLKO W LUDZIE bo prawdopodobnie większośc objawów pojawi się przy innych dietach a tylko dakltego żę MAŁO BĘDZIE O NICH NA FORUM TO WAS TO NIE RUSZY I BĘDZIECIE DALEJ SIĘ TYM ODCHUDZAĆ ! ogloszenia towarzyskie
heh- nie wiedziałam ze tyle nas jest na swiecie-naznaczonych musicie się dobrze maskować albo sprytnie ubierac - no niestety nie każdą natura obdarzyła gładkim ciałkiem- ja juz troche sie przyzwyczaiłam choć czasem są takie dni że idzie sie pochlastać.narazie jeszcze nie jest tak ciepło zeby sie odsłaniać, boję sie co to bedzie za 2-3 miechy:/ yhh... widac ze fryzjerski fach ciezki jest skoro tak trzeba walczyc zeby pozyskac klientów.swoją drogą fryzjer powinien walczyc o klienta za pomocą nożyczek,farb i umiejętności a nie wypisywać durnoty czy tak mało osób chodzi do fryzjera że muszą toczyć słowne boje? Niebieska piosenko Zacznij brać co drugi dzień a co najważniejsze nie pij kawy. Acha - prawdopodobnie będę w wakacje przez miesiąc w Berlinie i zamierzam się zapisać na ten czas do Berlitzschule - chociaz nie jestem na 100% pewna czy mają kursy wakacyjne. Nie zazdroszcze twojej kumpeli no niestety zawsze jest to ryzyko, że coś pójdzie nie tak i okaza sie że lepiej było wyjechać i coś w życiu osiagnąć Odpowiadając na pytania:
Nigdy w życiu nie pomyślalbym, że są na świecie dziewczyny które lubią połykać spermę.
Że wiele by dał żeby jeszcze raz mnie przytulić i pocałować.
Manie do jakiegos czasu bola ramiona a w nocy dretwieja mi palce
kawa 2X1g =2g
To naprawdę proste!
A zna ktos moze wykonawce badz chociaz tytuł piosenki wlasnie z tych lat.
Pozdrawiam!!
ja dlugo szukalam i wydawac by sie moglo ze znalazlam.
PS
A co jeżeli ktoś już jest zdecydowany na taką operację?
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Czw Mar 20, 2014 12:40    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Gwna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Mei Jennifer  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group