Forum Mei Jennifer Strona Główna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Fanka dzieki za odpowiedz.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 10:23    Temat postu: Fanka dzieki za odpowiedz. Odpowiedz z cytatem

i rzeczywiście przyszłam na farbę-tym razem zajmowała się mna druga Pani Kasia bo byl to sezon urlopowy i obie Panie spisały się na medal. ogloszenia towarzyskie Daaaii umow sie z nami na piwo biore progesteron 1x2 tabletki i mam czekac czy ciaza sie rozwinie czy nie
bo nadzerka to chyba raczej nie...
Miarka się przebrała kiedy wybrałam się na dekoloryzację.
nie planowałam jszcze ciąży
jestem mloda mama,ktora chcialaby wrocic w styczniu do pracy,poszukuje odpowiedzialnej,milej osoby do opieki nad 8,5 miesiecznym synkiem,okolice Karlowic,w wymiarze 6-7 godz dziennie od pon do piatku,osoby zainteresowane prosze o kontakt mailowy karnen@o2.pl lub tel.
Pogoda u nas świetna, ciepło...

Polecam Ci kupic ksiazke Malachowa pt. ogloszenia towarzyskie Droga Regine

dzis widziaĹ‚am drugÄ… czesc , rowniez fajna , ale nie dorownaĹ‚a jedynce Mam nadzieje, ze nioe beda mnie znowu operowac tylk odadzÄ… jakies prochy albo zrobia laparoskopie. Nigdy nie miaĹ‚am przyjemnoĹ›ci ćwiczyć na orbitreku i nurtuje mnie jedna rzecz. to moĹĽe jak ty nie jurna to twĂłj stary ,bez przyczyny nie jesz ich kochana jakone ci nie pomagajÄ… na twĂłj wredny charakter to i zth nie pomoĹĽe To samo, czyli rĂłznia sie producentem. portal społecznościowy
Włosy farbowałam farbą. Regine- rewelacyjny wynik!!!!! To zrezygnowac z witamin?? Zastanawiam się czy czegoś nie wziąść na uspokojenie, ale boją sie reakcji w połączeniu z L. Jednocześnie wiem o co chodzi gdy piszesz że jakieś dziecko się nazywa sie Kevin Gąsienica, słyszałam kiedyś o dziewczynce która nazywała się Róża Nadzieja Kargul. Schudnąc to nie sztuka - ale utrzymać wagę szklanka soku z owoców lub warzyw.
ludziska to ujawnijcie kim jest larry może to prawa ręka pana G.........a??
Nie bralem zadnych kotonow itp.
Owszem, zamowienie wbija PH,a kto dokonuje zaladunku towaru dla odpowiednich kierowcow?
Jak ktos to przeczytał i sie nie przeraził....
sądze , że te kolacje o 20-21 to nie żadna tragedia , za sadełko obwiniałabym raczej kawusie , słodycze i imieninki - weź do pracy sporo wody , jakis sok warzywny i pożywne kanapki , to i do słodyczy tak nie bedzie ciągnąć;
Co do ceryfikatu, to oczywiscie mozna robic na miejscu DSH, ale cos mi sie wydaje, ze wtedy trzeba jeszcze zaliczyc to ich kollegium- dla mnie by to byla strata czasu.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 22, 2014 10:23    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Mei Jennifer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group