Forum Mei Jennifer Strona G³ówna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Też znam, takie małżeÅ„stwo co prawda koleÅ› nie przyjÄ…Å

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Nie Mar 23, 2014 01:04    Temat postu: Też znam, takie małżeÅ„stwo co prawda koleÅ› nie przyjÄ…Å Odpowiedz z cytatem

dziekuje za wszystkie odpowiedzi, pewnie zabraknie mi odwagi i zostane, mam nadzieje ze po wielu latach nie bede zalowala... ogloszenia towarzyskie Moze ktos chetny?
22.Bryan Adams - Wh
Poza tym, często drętwieją mi dłonie, a właściwie sztywnieją i sinieją.
Następnym razem jak znowu będziesz chciała na mnie wyżywać swoje frustracje to zapraszam na mój topik , tam możesz sobie pisać na mój temat co tylko chcesz , uważaj może ci uwierzę
a i jak sie ma ten aparat to trzeba w nim cwiczyc i po zdjeciu aparatu trzeba tez troszke cw.
to zależy jakie dobierzesz odcienie tego samego koloru.
W dzisiejszym \Dzienniku\ znalazłam oświadczenie firmy Szi-bo,ze jest jedynym importerem Li-da i Meizitang i że one są oryginALNE I MAJą POZYTYWNA OPINIE pOLSKIEGO cENTRUM bADAń I cERTYFIKACJI s.a.
Ja wiem, że nie mogłabym i bardzo mnie to martwi Nie wiem czym może skutkowac wieloletnie plukanie jelit, bo nie znam nikogo takiego.
Brak tez dobrych podrecznikow.
cześć dziewczyny, fajnie,że tyle z nas ćwiczy na orbitreku, ja miałam teraz mało czasu i trochę zawaliłam ćwiczenia ale dzisiaj zaczynam kolejną serię, orbitrek świetnie modeluje sylwetkę zwłaszcza uda, pośladki i ramiona-rewelacja

np: seks ogłoszenia ale jestem zadowolona teraz

życzÄ™ Ci powodzenia i wytrwaÅ‚oÅ›ci 190cm wzrostu, wiÄ™c różnica jest ogromna, na poczÄ…tku byÅ‚o ciężko, ale teraz to nie problem. sadze tak samo jak WY! KarmiÄ™ nadal piersiÄ… i poÅ‚ożna powiedziaÅ‚a mi, że nie mogÄ™ siÄ™ zbytnio przemÄ™czać z ćwiczeniami, bo mogÄ™ stracić pokarm. ODPOWIEDZ NA LIST DR ARTURA BROMY: seks ogłoszenia
A jak Wam stronka nie odpali, to wpiszcie w google sara may i zobaczcie stronę. 4 cm a męczyłam się z nim ponad rok. A powiedz jakie jeszcze brałas inne leki ?? na poczatky stosowalam na rope masc ichtiolowa ale nic nie pomogla...rivanol i moczenie w wodzie z mydlem to juz w ogole bylo tylko gorzej, teraz stosuje masc z antybiotykiem tribiotic i niby sie nie pogarsza ale lepiej tez nie jest tragedia ogolnie!! Ale paliłam papierosy do dzisiaj, rano się źle czułam jak pisałam, potem przeszlo, a teraz siedzę i przegładam przepisy kulinarne, mam ochotę na coś konkretnego może placek węgierski z bukietem surówek, albo schab z grila z pieczarkami, wszysko mo pachnie z kuchni................. czesc,ja dzis mam 4 dzien za soba i przyznam,ze narazie daje rade,kurcze mam nadzieje,ze poprawnie wykonuje wszystkie ćwiczenia.czuje ból miesni,ale nie jest az taki abym miała nie wytrzymac,zreszta to tylko chwilowe.tylko,ze ja nie od dzis robie brzuszki i moze to mi ułatwia.podobnie jak kalika wciagam powietrze jak podnosze nogi,a wypuszczam jak schodze w dółja oprócz brzuszków jeszcze biegam albo w zamian ćwicze w domu/nogi i brzuch/. Mam mały problem.
Troche sie stresuje.
\Poczekaj troche i sama sie przekonasz\.
dajcie jakies namiary, jestem gotowa pojechac nawet na drugi koniec polski zeby tylko pozbyc sie tych paskudztw pozdrawiam
odezwij sie - jakjeszcze tu zagladasz, podaj mi namiar do siebie
ja nie moge sie doczekać az sie blizna do końca zagoi i mam postanowienie regularnego chodzenia na basen, rower i spacery!
Najwięcej ludzi poznałam na uniwersytecie.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Nie Mar 23, 2014 01:04    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona G³ówna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Mei Jennifer  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group