Forum Mei Jennifer Strona Główna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Bardzo ladnie chudniesz Prawie 10 kg w miesiac to jest rew

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 02:21    Temat postu: Bardzo ladnie chudniesz Prawie 10 kg w miesiac to jest rew Odpowiedz z cytatem

Mam 2 letnie dziecko i wĹ‚aĹ›nie ma problem z wrastajÄ…cym paznokciem. portal społecznościowy HURA ..... Generalnie nie polecam !!!
Juz sama nie wiem.
W programie klinika urody na TVN style kobieta ktora prowadzi program tez ma powiększanie usta.
Pani gin stwierdziła że poza prolaktyną jest wszystko ok.
Jesli sie nie dodzwonisz to moze sie zdarzyc ze ktos osobiscie bedzie musiał pokonac droge by szybko Ci to załatwić.Ja tak bym zrobila bo na telefon to róznie bywa z terminami.
cos jesc czegos nie jesc ?????
Musze z nia jeszcze pogadac.
he he mysiałam pomyśleć by zgadnac o co chodzi przedmówcy
amatorka rozporka--- hmm musze zobaczyc jak mam ustawione , moze faktycznie masz racje a ja ostatnio chcialam sobie jeszcze bardziej obciazenie podkrecic.
oto bardzo ważna rzecz żeby zdrowe zęby mieć
a ja myslalam ze chlopca, pewnie bedzie piękna po takich rodzicach pozazdrościć

A co tematu rodzenia w prywatnej klinice to teĹĽ jestem zdania ĹĽe wolÄ™ zapĹ‚acić w recepcji okreĹ›lonÄ… sumÄ™ niĹĽ zastanawiać siÄ™ ile wĹ‚oĹĽyć do koperty wszystkim po kolei... adwokat kraków I czym ?

Wilgotność: zgadzam sie w 100% co do pani Marioli z salonu moj styl na koszalinskiej!!jej reka dopadla mnie ponad rok temu;mial byc piekny jasny orzech-wyszlam stamtad czarna!!!a ciecie to takie ze tylko w kucyk spiac,a skomentowala to jeszcze ze ona by wiecej tych wlosow sciela!!!!porażka,dziwie sie ze jeszcze ja tam trzymia... Potem depresja: Sara May - co to wogóle za pseudonim? Czytam te wszystkie wypowiedzi i z jednej strony ogarnia mnie wściekłość, że takie rzeczy dzieją się w tej firmie, a z drugiej strony żal mi nas wszystkich, że nie mamy na to wpływu. ogloszenia towarzyskie
Witam Was serdecznie Cena naprawdę porządnych spodni przyprawia mnie o mdłości. MI DZIS KOLEZANKA PRZEKULA I JEST ZAJ**ISCIE NIC NIEBOLI NAWET MI NIESPUCHL PEPEK JA NIEWIEM DLACZEGO NIEKTRE DZIEWCZYNY TAK STRASZA INNE BEZSENSU JA WAM MOWIE JAK SIE BEDZIECIE BAC TO BEDZIE LIPA JA SIE NIEBALAM I JEST WSZYSTKO KTORAS SIE TAM PYTALA CZY SA JAKIES KLIPSY JA WCZESNIEJ JAK NIEMIALAM JESZCZE DZIURKI PRZYKLEJALAM SOBIE KOLCZYK NA SUPERGLUE HEHE SMIESZNE ALE WYGLADALO JAK NAPRAWDE pozdro600 czekam! za duzo telenowel, za malo serialu jak nppp persona non grata, czy killer czy inne, za malo prawdziwosci, za malo werwy, za duzo makaronu dzieki Wiec pozostaje mi tylko zainwestować w conversy
Nie pij teĹĽ wody gazowanej !
Jeśli komuś zależy na dobrym fryzjerze, to polecam siebie.
ona ma w sobie to cos i jej wszystkie tego zazdroscicie!!!!!
Pisze że nie dla wszystkich głodówka DLATEGO.BO TO NIE ZABAWA
Ponczoszanka jak tam głodówka?
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 02:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Mei Jennifer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group