Forum Mei Jennifer Strona Główna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

167 cm wzrostu i dzisiaj waĹĽÄ™ 52,6 kg.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 11:33    Temat postu: 167 cm wzrostu i dzisiaj waĹĽÄ™ 52,6 kg. Odpowiedz z cytatem

Julii mieszkam w Barumini, godzine drogi od Cagliari, a rodzina twojego chlopaka skad jest? portal społecznościowy DLATEGO TRZEBA UWAZAC I NIE ODDAWAC SIE W LAPY BYLE KOGO, A TAKZE PRZESTRZEGAC LUDZI PRZED PATALACHAMI. WES
A u mnie zdecydowanie lepiej
pozdrawam
PomoĹĽecie ?
Obiecuje mi szczerość, szacunek, miłość etc....A jednocześnie robi mi przykrości.Jestem przekonana, że napisze, bo według Niego przecież nic się nie stało.....On poprostu powiedział mi, ze ma kogoś, bo chciał mnie nauczyć, jak to jest, mając kogoś, jak czuje się ta druga osoba w momencie, kiedy musi się dzielić.... - mam nadzieję, że napisałam zrozumiale...
Mam 162 cm wzrostu i waĹĽÄ™ 65kg.
Hej, ja ćwiczę od listopada, zazwyczaj robię 1000 stepów, zabiera mi to od 15 do 20 minut,zależy na jakiej wysokości i jak szybko.
Byłam coprawda ostatnio bo mi się grzywki zachciało (czytaj odmiany) i efekt był pioronujący Czasem je prostuje prostownicą.

(lapie chwile ulotne jak ulotka ulotne chwile lapie jak fotka) by the way jak tam Twoja MIMI masz juz?? portal społecznościowy niestety nic nie wiem.

buziaki Przychodza momenty głodu ,ale daje rade troche bolimnie głowa. ,ewakol jak dietka?coś milczysz osatatnio??? Tak jak Jola napisala w sklepach ,w dziale ze zdrowa zywnoscia albo w piekarni ( ja pytalam i sprzedali )albo kupuje czasem w miejscowosci gdzie jest mlyn i maja sklepik firmowy ,tam jest duzo gatunkow maki.Ja pieke albo z maki pszennej razowej albo z zytniej razowej albo z orkiszowej razowej-ta ostatnia kupowalam droga wysylkowa Kiedys trafilam na nia w dziale ze drowa zywnoscia ale dzial juz zlikwidowano.Poza tym nie mam mozliwosci kupic maki w moim miescie bo nie ma nigdzie ,dlatego czasem ide do piekarni. my byliśmy w kinie na 3 d super sprawa , ogloszenia towarzyskie
no, nie gardle, ale na nadgarstkach , to jeszcze wyszukałam ciekawą lekarkę z zakresu reumatologii i ta obejrzawszy moją teczkę(!!) z badaniami stwierdziła, ze jeszcze tu czegoś brakuje. hmm.. Słuchajcie a czy któraś z Was może miała wykonywany zabieg IPL Pulsar jeśli chodzi o likwidacje zmarszczek ??? Ale to przynajmniej dało nam do myślenia i zastanowienia się nad ewentualnym wyjściem, prawda? Zgięcie w kolanie miałam chyba lepsze z aparatem ale myślę, że to rozćwiczę. Połczyńskiej 121/125 Aha u mnie prol.
Ile kosztowała, czy długo sie trzyma itp.
Bardzo mi sie podoba budowa ciała Geri Haliwell w teledysku It's raining man i bardzo chciałabym mieć taka sylwetke Jeśli wiecie to powiedzcie mi proszę jak ćwiczyć, co i ile jeść i jak dlugo systematycznej pracy potrzeba by osiągnąć takie efekty?
Nie zrażaj się i poszukaj innej stylistki, która może pochwalić sie kilkoma szkoleniami.
podniesienie ciśnienia kri ;
zbadala mnie i sie okazalo ze mam zapalenie przepisala mi gynalgin i jakas masc + jakas substancje do jednorazowego uzycia cos ala masc dopochwowa.
Hipotetyczna sytuacja, polecam chwile refleksji nad tym.
jestem ciekawa jak mi pójdzie,.tym bardziej,że brzuszki ćwicze nie od dzis,a ostatnio ćwicze absy nie mam żadnych problemów z wykonaniem cwiczen do konca.zobaczymy jak bedzie z cała serią szóstek.tylko gdzies kiedys czytałam,ze aby miesnie brzucha mogły sie zregeneriwac/czy cos takiego/to nalezy robic przynjamniej jednodniowe przerwy.i jak to sie ma do tych cwiczen?ale nic,jest tyle pozytywnych opini,ze sie skusiłam.obym tylko wytrwała,a własciwie oby nie zbrakło mi czasu.pozdrawiam!
a, jeszcze jedno;p w szczecinie jest swietne studio laseerowe...
Bo ja w trakcie tej glodowki mialam z 3 razy samoistne parcie bez pomocy lewatyw i wydalalam wlasnie smolista mazie bleee i nie wiem czy to sa te kamienie kalowe czy ta smolista mazia to cos innego.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Pon Mar 24, 2014 11:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Mei Jennifer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group