Forum Mei Jennifer Strona Główna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

(W ludzkim organizmie może się zadomowić ok.100 różnych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 07:24    Temat postu: (W ludzkim organizmie moĹĽe siÄ™ zadomowić ok.100 różnych Odpowiedz z cytatem

15 lat temu, jako małe dziecko miałam operacje ratujaca mi zycie i w zwiazku z tym została mi szpetna blizna. anonse erotyczne ale nie kibicuje nawet nie ogladam..(a jak tanczy moglam przeciez widziec gdzie indziej-do czepialskich)
Ale już dwie koleżanki polecały mi fryzjera na ul.
To tobie sie tłuszcz wydziela?!
jak z rehabilitacjÄ…?
rozmumie cie doskonale, kazdy chcialby miec prace satysfakcjonującą go ale niestety my też musimy być czyli ci od cięzkiej harówki.
Nie wiem, czy pisałam ale w tamtym tyg.
MONICCA

ZaczeĹ‚am terapiÄ™ ok 15 dnia cyklu no i w trakcie wypadĹ‚a przerwa zwiÄ…zana z okresem. seks ogłoszenia jej mama nadal mieszka we WrocĹ‚awiu

Ogólnie spadek wagi o 19kg, czuję się świetnie! Startowałam z BMI 37,18. Można to zrobić samodzielnie Jednak ja umówiłam się na wizytę do mojego lekarza i on zgrabnie się ich pozbył, obejrzał bliznę, ocenił wyniki histopato, wydał dyspozycję, by zacząć brać leki. WIEC moje terminy oczekiwania wygladaja nieco inaczj niz u HANI... miales potem mile sny, albo przygody sam ze soba? anonse erotyczne
Wyprawka: Pozdrawiam! A ja odwiedziłam ostatnio Unikat Studio na Krzyżowej i jest świetnie! Na dobry początek przez tydzień.A później-zobaczymy. Wymogłam skierowanie do poradni diabetologicznej i teraz jej chyba głupio. Zawsze wszystkim objawom towarzyszy ogarniający kończynę chłód. masz racje, widok lodówki wypełnionej pysznościami jest przerażający
Już mogę jeść!!
Za pierwszym razem była to moja wina, bo obcinałam tak, że był zaokrąglony.
no cóż - tym razem się nie udało ...
Polecam!
W skrócie opisane są 3 etapy diety- 1 etap (2 tygodniowy) ma następujące zalecenia:
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Wto Mar 25, 2014 07:24    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Mei Jennifer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group