Forum Mei Jennifer Strona Gwna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Znalazł się madry , który chciał powielic program ....al

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Gwna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jedantri



Doczy: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Skd: Denmark

PostWysany: Sro Kwi 09, 2014 19:33    Temat postu: Znalazł się madry , który chciał powielic program ....al Odpowiedz z cytatem

Druga sprawa,przypomniało mi się,że miałam sny-koszmary,że jadłam ciastko i jeszcze jedno i kolejne moje ulubione z toffi,później zwążtpiłam bo zawaliłam atkinsa.Taki sen to ja dziękuję,wiecie ja nawet nie mam celu jeśli chodzi o chudnięcie,zależy mi na sprawdzeniu tej diety i siebie samej.Sprawdzam bo chciałabym pomóc kumpeli,no i mam ciekawość
sfalszuje.gorlice.pl
no i poszłąm. bo ja stoje teraz przed takim wyborem.
nic groźnego.
Na początku obiecują kokosy, a potem zapieprzasz jak wół za marne grosze i jeszcze masz się z tego cieszyć.
Ten ból nijak się ma z tym po zatruwaniu.
Zważyłam się dzisiaj- 65 kg więc 3 kg mniej w 2 dni.
maciaczek123456
jesienna mamo---lekarz podczas usg mierzy obwód brzuszka,kości udowej i czegoś tam jeszcze chyba i na podstawie tego wylicza przypuszczalną wagę
Chciałąbym iść do fryzjera z którego będe zadowolona , nie chce żadnych ekstrewagancji.
Skorzystałam z białej kapusty[bo nie dostałam włoskiej] ,3 marchwie,1 pietruszka,seler naciowy,2 papryki,2 puszki pomidorów,2 przeciery,bazylia,curry i niestety sól-tylko użyłam tej warzonej co dodaję do kiszenia ogórków.Bez soli bym nie ruszyła tego jedzonka

przepraszam, że Cię tak wypytuję, ale mój mały też miał różne podejrzenia co do toxo itd, jak narzaie jest dobrze, ale ja na zimne dmucham sfajczyl.limanowa.pl Bo ja za chiny ludowe zadnej nie moge znalezc A to juz niedlugo.
palona kawa a teraz czarny bez.. Czasami warto zaufać. Nie przeraża mnie pobyt w państwowym szpitalu. Dziś wieczorem zobaczyłam, że mam takie małe czerwone kropki na szyi . Mieszkanie było w suterenie, okna stare i nieszczelne, nawet drzwi wejściowe miały mnóstwo szpar. sfalduje.cieszyn.pl
sluchajcie, ja sie ich tak boje, ze codziennie sprzatam pod lozkiem, odkurzam i sprawdzam lozko zanim sie poloze spac,, tak sie ich boje Witajcie Boa powiedz jak jest właściwie z tym odejściem , z rezygnacją, czy tak normalnie idzie i mówi, że już ma dość, czy takie odejście musi potrwać???? witam ! brzuchanski to operujacy tam lekarze, mowiacy, jak i caly personel szpitala, po polsku! hej to w końcu można współżyć podczas kuracji tym gynalginem??? Energia do pracy tych miesni czerpana jest z krwi. alez to przeciez kobieta wyjatkowo ciekawej urody !
wiec jak to jest kobitki??jest duza szansa(facet sie nie spuscil)
NiuniaS, odpisz, gdybyś tu znów (mam nadzieję) trafiła!
Początkowo próbowałam ściągać, rozmasowywać ( ale weź tu i rozmasuj takie miejce), grzać....
Szczególnie ważne w ch.
Zaproponował mi 3 kolory jednak nie mogłam się zdecydować więc wybrał za mnie...
witam chciałam was sie zapytac jak robicie tipsy żelowe to czego używacie żeby były takie ładne błyszczace bo ja dopiero zaczynam robic i wychodza mi caly czas matowe
Jaki będzie efekt?

Cawa a nie mozesz isc do studium fryzjerskiego rocznego albo 2letniego?
sfilmujesz.kazimierz-dolny.pl
Picie kawy i innych napojów z kofeiną działa moczopędnie,ale badania wskazują, że nie prowadzi to zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej.
No, Łątkowski też nie.
Wcześniej myślałam, że ma to związek z tą wysypką, ale chyba nie, skoro wysypki nie ma, a ból pozostał.
Cześć..
Ja bym polecała jednak tylko we dwójeczkę.
nie współżyj przed ślubem - mamy dylemat:
I biorę bodymax.
i pojechalam.
Ja niestety jeszcze z aparatem kosc sie zbuntowala i pomimo brania tabletek zwolnila tempo zrostu wiec termin zdjecia tego zelastwa zostal przelozony na 30kwietnia, oficjalnie lekarz powiedzial prosze wiasc ketonal dwie tabletki mlotek drewniany do znieczulenia i przyjechac Mam do was pytanie czy majac aparat na udzie jestescie w stanie lezac podniesc noge do gory?
przystopuj...

Cokolwiek by sie nie dzialo u Ciebie - trzymam kciuki za pomyslny final :* serwowal.waw.pl to jest jasniutki wiosenny zieleń.Bialego nieznosze ale coś dobrać musze.Jutro mam kupić i teraz to już wogóle nie wiem
Witam serdecznie! przekroic wzdłuż i odciac kolce. Ja cały czas mam taką nadzieję, że jak wreszcie skończą się u mnie te skoki z niedo, w nad, to i waga unormuje się. Witajcie dziewczyny. moje wlosy sa cienki i nie jest ich duzo ale dzieki loczkom fryzura wydaje sie bardzo pelna.włosy siegaja do ramion,sa wycieniowane,z przodu sa krotsze.jesli chodzi o pielegnacje to uzywam szamponu i odzywki glisskur,oraz maski odzywczej RIGENOL poniewaz co miesiac farbuje wlosy;jest naprawde swietna.Jesli chodzi o rozczesywanie to wlasciwie robie to tylko przed myciem,natomiast po myciu nie rozczesuje wlosów tylko wgniatam w nie spora ilosc pianki a nastepnie susze z pochylona glowa kierujac strumien powietrza od dolu.w trakcie suszenia caly czas ugniatam wlosy dzieki czemu loki sa swietnie skrecone i nie pusza sie.na koniec cala fryzure utrwalam lakierem nivea(nie jest mokry i nie skleja wlosów) serwowaliscie.waw.pl
Hejka!! Dużą zaletą jest, że mój organizm czuje się lepiej i jestem w coraz to lepszej formie, co uwidacznia sie w lepszym samopoczuciu i usmiechu na twarzy Nie wiem tylko czy się wklei Wynika z artykułu że dlatego żę MA UBOCZNE EFEKTY-a przecież taki argumnet jest po porstu ŻENUJĄCY !!! Jezeli jak to piszesz diety i zywienie to twoje hobby niestety,to nie ten film... Dostępne są irygatory firmy Braun w cenie około 320,00 złotych (podgrzewane z innymi bajerami), ale kto kupi irygator w cenie dobrego radia?
http://gwiazdy.wp.pl/galeriazdjecie.html?G [page]=5&kat=24217&gid=8178232&T[page]=5
max co ja moge zrobic to 30min
Ogarnęła mnie panika, jakby się paliło albo nie wiem .
Też zastanawiam się nad kupnem orbitreka Myślałam nad Yorkiem lub Kettlerem, teraz tylko dobrać parametry.
czy takich srednio rozszerzanych?
Ale dwójki lewej dolnej jak nie było tak nie ma
i wszystko było ok!( 2005r) Co roku oczywiscie musiałam chodzić na badania..

Masakra.
sfaulowac.rybnik.pl
raz - podeszwa nie pęka, pomimo tego, że biegam w nich na zawodach sportowych i lekcjach wychowania fizycznego, które mam codziennie. oooo otcoczek zniknął z forum????
no wlasnie.
Od jakiegos czasu dziwnie się czuje.
usta rosną jak ciasto drożdżowe..jestem mega opuchnięta..i mam w środku ust siniaki..zabieg był bez zniuczulenia, mega bolało miejscami, miałam z 10wkłuć..kiedy ta opuchlizna zejdzie??
Regine, Motylku, Anakondo !
Badania do 4 miesiąca mogły by wykazać że po prostu tego nigdy nie przechodziłaś i nie masz przeciw ciał..

Zaznaczam, że mam 20 lat. sferofon.warmia.pl znajomi wynajeli dom w trzeciej strefie jakis rok temu, ich znajomy w tej chwili za podobny dom w czwartej placi wiecej...
Ostatnio przeglądałam galerię zdjęć przed i po na stornie tego wrocławskiego dr Kratochwila. nadmiar skóry wcale nie została zniwelowana. o własnie-1 kolor nie? A miałam 2 stopnia Może i kloc, ale ludzie i tak by na nią głosowali sfanatyzowal.olsztyn.pl
Ok idę spać, bo północ wybiła. sry za ortografie i wgl ale dzisiaj po pracy padam i szukam pomocy w internecie bo nie mam teraz czasu jezdzic po dermatologach.Dzieki z gory Mam 14 lat i po moim genialnym pomyśle na odchudzanie zanikła mi miesiączka . Noszę rozmiar stanika 80F i oddałabym wszystko aby zmniejszył się choć troszeczkę. To straszna choroba...nieuleczalna. Było mnostwo jedzenia tort ,ciasta ,cukierki ,lody na co zwykle się rzucam bez opamietania i jem a potem mam doła , słuchajcie zjadłam 1 plasterek tortu na mus autentycznie i troche podziubałam lodów , Moje pytania:
Tez znam taka co tuz przed porodem musiala zajarac i zaraz po.
to wybaw sie ile wlezie
nigdy ze źle ubranym i wyglądającym biustem nie będziecie wyglądać atrakcyjnie
Sprawa jest prosta:
wiec nie wprowadzaj w błąd !!!
nigdy ale to przenigdy więcej nierób tego jak rozjasnia się włosy to nie wkłada sie ich pod folię i suszy suszarka jest to zabójstwo nie tylko dla twoich włosów ale dla cebulek kiedyś po takim zabiegu możesz odryc folię a tam łysa głowa !!!!!!!!!
Ja czasami nie wyrabiam, czuję że wariuje.
to bardzo dziala na cellulit chyba sie skusze
W listopadzie 2007 roku dowiedziałam się że jestem w 6 tygodniu ciąży.

przez poprzednie lata gdy wracałem z urlopu nie miałem takich dolegliwości.
serwowalismy.waw.pl
prosze mi wytłumaczyć jak wygląda tecza. mam nadzieje, ze sie uda to zamaskowac i nie bedziesz musiala robic zadnych zabiegow a w koncu blizna sama zrobi sie jasna
Za te 3 wizyty zapłaciłam jak za pół porodu.
A i radzę Ci nie rób po zakończeniu roku bo:
To jest bardzo charakterystyczne, raczej to rokowy zespol prosze o pomoc!!!!!
Regine- to ja też przechodzę na jajka!!
Mąż się już na mnie wkurza, jak o tym mówię, pewnie za często to słyszy , tym bardziej, że cały czas mam doła i nadal łzy same płyną na wspomnienie.
dodam, że mieliśmy ustaloną datę ślubu
Nikt Ci tutaj nie da odpowiedzi konkretnej.

czyli MI DAJ SOLDI ZUZIA sfatygowac.pomorze.pl Pokryj akrylki, żelem wykończeniowym, będą mieć ładny połysk i będą gładkie.
Pelno tego na Allegro Problem z paznokciem mam od prawie trzech lat. Jeśli tobie pomogło to dobrze. TYLE CHYBA RAD Z MOJEJ STRONY.... Taka sobie ja, ta ciastowatosc o ktorej piszesz to dowod na to ze maja wegli za duzo w diecie i organizm trzyma wode.Podobnie wygladali ludzie w czasie wojny gdy dieta skladala sie glownie z ziemniakow. sfabularyzowany.kobierzyce.pl
dlatego miała przy takiej wadze tak mało w pasie, pozatym miała operacje nosa, podbrodka i była ruda. nudny jesteś kurczaczki jak czytam o tym wszystkim to jestem w wielkim szoku. dzisiaj jesz zupę i wszystkie owoce i jarzyny, jakie zechcesz. Przecież to aukcja, pewnie skoczą jeszcze do góry ! Tutaj dokładnie opisałam wszystkie metody jakie stosuję do walki z cellulitem także zapraszam: a co sadzicie o tym wlewaniu wody prysznicem??
WIec teoretycznie można przedłuzac 1.5 cm czy nawet 10cm o 40cm jeszcze nie slyszałam..
zawsze pozytywne opinie, może piszą właściciele.
a ja miałam przez schudnięciem 42..teraz 41...i kupuje najczęściej w Deichmannie choc ostatnio kupiłam butki Lasocki i to rozmiar 40!
Nie mozemy uciec od faktu, ze gangi muzulmanów gwalca biale dzieci w tym momencie.
Dosc szybko udalo mi sie zejsc do normalnego koloru.
stosuję się ściśle do wskazówek
Inne je maja i dlatego mniej cm w talii.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Reklama






Wysany: Sro Kwi 09, 2014 19:33    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Gwna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Mei Jennifer  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group