Forum Mei Jennifer Strona Główna Mei Jennifer
Jennifer Mei
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Cześć dziewczyny.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1216
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 00:13    Temat postu: Cześć dziewczyny. Odpowiedz z cytatem

DLACZEGO???????????? anonse erotyczne Hejka, urzadznie kosztuje 3000 zł), britebox revive jest typowym urządzeniem do uzytku w domu.
Mysl o sobie i dziecku nie o chorym facecie!
http://allegro.pl/cudenkoang-intimate-80f-bie lutki-haft-jnowy-i1401071733.html
masz 20 roznice miedzy wzrostem a waga!!!
Tez jestem chora na bulimie, choc u mnie pzrechodzi onna lekko o ile mozna tak powiedziec o niej.
Wg.
Army of Lovers-Crucifield
Zolty motylek trzymam kciuki za egzamin !!!!!!!!!!!!
@chce kotka, jeszcze dodam tylko cos o frustracji i wypinania sie na wszystkie problemy, jak ktoś ma takie podejście i nie umie zmienić przekonań, to nic z tego ie będzie.
bo z moim cielskiem ;-( troche mi wstych ..

a jak tam u was z cenami?? ogloszenia towarzyskie Ja pierwsze tipsy jakie miałam były to akryle i byłam bardzo z nich zadowolona, bardzo mi się podobały.

Gin określił to jako zapalenie maciczki dostałam antybiotyk, gynalgin, rozkurczowy scopolan. Mika1234 - probowalas moze serii do prostowania wlosow? a Ty igraine miałaś mdlości? Napisze jeszcze kto jest, bo nei wiem, może to ma jakieś znaczenie: Moja najdłuższa jak wspominałam trwała 10 dni. ogloszenia towarzyskie
ale kolorowo i tak będzie..oj będzie.. I ostatnia sprawa: Kochani ja ostatnio na Deezer włączyłam sobie radio lata 90 i powiem wam że wiele piosenek o których zapomniałam, że takie były, przypomniałam sobie Miło tak powspominać. Aga a ty studiujesz medycynę? A w następny czwartek to sie chyba urwę z pracy zeby zdążyć Przykro mi ale obowiazki wzywaja. Ty chociaż możesz miło spędzać czas na staraniach, ja po ostatnich przejściach mam już 4 m-ce abstynencji!!!
Bułka ma 70, brakuł nie ma nawet 15.
co mam zrobic.?
Piszcie co u was!!
Jasiu wczoraj protestował na pieluchę na noc,że on nie chce.Nie wiem co robić.Już od jakiegoś czasu rano pielucha sucha.
CC Catch
Dzieki won z reklamami !!! , widze, ze znasz sie na rzeczy Musze zagladac czesciej na wizaz.
Powrót do góry
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 00:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mei Jennifer Strona Główna -> horealrame Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Mei Jennifer  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group